Kaj pomenita čustveni in psihični napor za človeški organizem in zdravje posameznika?
Delavnica je namenjena zaposlenim in vodjem v upravnih enotah, občinah, ministrstvih, centrih za socialno delo in drugih državnih inštitucijah, v katerih prihaja ali lahko prihaja do čustvenih in psihičnih naporov zaposlenih v delovnem okolju. Namen delavnice je naučiti udeležence, kako prepoznavati zgodnje znake čustvenih in psihičnih naporov, kako naj zaposleni ravnajo v situacijah naporov ter kakšna je vloga in naloga vodij, da ne prihaja do čustvenih in psihičnih naporov v delovnem okolju ter kako v takšnih situacijah poskrbeti za avtorefleksijo in stalno ohranjanje stika s samim seboj oziroma visoko raven čustvene refleksije/regulacije.
Udeleženci delavnice Kako ravnati v primeru velikih čustvenih in psihičnih naporov? imate zagotovljeno mesto na 2. Akademiji javnega sektorja.
psihoterapevt in direktor Študijsko-raziskovalnega centra za družino
V SIC so izvedli odlično delavnico – primerna lokacija ter popolna podaja novih znanj. Taka izobraževanja širijo človeku znanje in so učinkovit pripomoček pri delu.
Seminar, ki sem se ga udeležila na Fakulteti za upravo (v SIC), lahko le pohvalim: zelo dobra organizacija in vsebina dogodka ter izvajalca. Čestitke!
Na delavnici, ki jo je za nas organiziral SIC, mi je bilo najbolj všeč, da je predavatelj ves čas iskal stik z udeleženci: vabil nas je k vprašanjem in odgovarjal na naša vprašanja. Take delavnice je treba organizirati čim pogosteje.
Za namen zagotavljanja boljše funkcionalnosti, uporabniške izkušnje, varnosti, nemotenega delovanja ter štetja uporabnikov na spletnem mestu uporabljamo spletne piškotke.
Nujni piškotki so potrebni za optimalno delovanje spletne strani, ostali piškotki pa se uporabljajo za prilagoditev vsebin in oglasov ter analizo obiskanosti spletne strani.
Za več informacij si preberite pojasnilo o spletnih piškotkih, kjer lahko vedno zavrnete posamezne spletne piškotke.